Jak získat trať do MSTS a Open Rails Bratislava - Praha

zpět


Objednávka. Pokud Vás tahle trať trochu osloví, je možné ji získat vzhledem k velikosti  pouze zasláním poštou na DVD  nebo  přímo v naší prodejně.
Pravidelné aktualizace ke stažení naleznete zdarma na těchto stránkách. Starší aktualizace nejsou archivovány, proto je nutné aktualizovat pravidelně. Technická podpora je 1 rok zpět.
Software ( trať i trainset plus doplňkové utilitky) na DVD je zdarma. Tyto produkty nelze prodávat.
Nezapomeňte, že obsah DVD se může instalovat jen do hry Microsoft Train Simulator. Nově lze spouštět i přes Openrails
Platíte:
-výrobní náklady, instalační práce a režii spojenou s technickou podporou.
-poštovní náklady plus práce se zpracováním poštovních tiskopisů
-balné a ostatní distribuční práce dle místa dodání a rozpisu níže.
-od 1.2.2017 nový ceník České pošty. K úpravě cen došlo i s ohledem na minulé zdražování České pošty, kdy se s cenami zásilek nehýbalo.
odrážka Ceník za distribuci na DVD
odrážka Nová aktualizace trati na 2 DVD už nevejde. Je varianta s omezeným Trainsetem nebo úplně bez. Ale zatím není k dispozici.
odrážka Nové. BP94 na flash disku 16gb. Aktuální ceník (dle pohybu cen flash disků na trhu):
odrážka Vnitrostátní zásilka..................... 520,- Kč   -   dobírka (platíte až při doručení zásilky)
odrážka Vnitrostátní zásilka..................... 450,- Kč   -   po převodu peněz na účet 0695227083/0800 předem, po té doporučená zásilka
odrážka Zásilka do zahraničí.................... 595,- Kč       bankovním převodem z banky mimo Českou republiku (platba předem)
odrážka                                                                      IBAN: CZ87 3030 0000 0019 1207 6010  BIC: AIRACZPP
odrážka Osobní odběr v naší prodejně ......340,- Kč   -   Je vhodné se domluvit předem.
 
Snadná instalace s průvodcem:
   trať v nejaktuálnější podobě
  vozidla (komplet Trainset BP asi 4GB) Obsahuje jen základní, ale dostatečný výběr lokomotiv a vozů. Úprava i pro Openrails.
   vlastní aktivity viz seznam v rubrice aktivit (tvořeno jen pro MSTS)
   otestovaná verze MSTS Bin
 
Objednávky a dotazy na níže uvedené e-mailové adrese.
Při objednávce uveďte, jestli si přejete trať poslat dobírkou nebo budete platit převodem z účtu. Při druhé variantě zásilku obdržíte až po zaplacení.
Reklamace DVD: Používám výhradně značková média. Vypalováno je optimální rychlostí. Každé DVD je vizuálně a datově kontrolováno, zdali není zápis poškozený. V případě nečitelnosti jakéhokoli souboru instalace je možné se domluvit k nakopírování tohoto souboru ke stažení. Ale jen aktuální a předchozí verze instalátorů, staré verze nearchivuji.

Upozornění: Platíte pouze náklady za výrobu, balné a poštovné, tedy při opakovaných objednávkách nelze uplatňovat slevu. Sleva je možná jen při hromadných objednávkách, kdy se cena navyšuje jen o cenu osobního odběru za každý další kus v jedné objednávce plus navýšení poštovného.

nahoru

 semora@semora.cz - tel: 602 595 837